Pronájem novostavby bytu 1+kk s garážovým stáním u lesoparku

Pronájem nového komfortního jednopokojového bytu 1+kk v novostavbě bytového domu s vlastním krytým parkováním v blízkosti univerzitního kampusu na ul. Zoubkova v klidné lokalitě Nového Lískovce u lesoparku pod Myslivnou, cca 800 m od univerzitního kampusu.

Slunný byt v OV 1+kk s lodžií (38 m2 + 6,2 m2) se nachází ve 2. NP novostavby cihlového domu s výtahem. K domu je bezbariérový přístup hlavním vchodem i garážemi, kde parkuje zakladačovým systémem 14 vozidel. Garážové stání je součástí této nabídky.

Byt sestává z předsíně, šatny, koupelny se sprchovým koutem a WC se sprškou, kuchyňského a jídelního koutu spojeného s obývacím pokojem s výstupem do prostorné lodžie 6,2 m2.
Lodžie je oddělena od obytného prostoru posuvnou skleněnou stěnou, je z ní panoramatický rozhled na široké okolí a současně balkonová výplň poskytuje naprosté soukromí.
K bytu patří prostorná komora, situovaná na chodbě proti vstupu do bytu.
Dům je situovaný na okraji lesoparku pod vyhlídkou Růžové návrší v blízkosti tradičního výletního místa Myslivna, kam vede parková cesta přímo od domu.
V pokoji se nachází rozkládací pohovka a skříňka, vše možno doplnit nebo naopak odvézt.
Vytápění je podlahové s vlastní regulací teploty, kuchyň je vybavena spotřebiči zn. BOSCH - elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a horkovzdušnou troubou, digestoří, myčkou, chladničkou s mrazákem, jídelním stolem se dvěma židlemi. Koupelna je vybavena pračkou. Domofon, internet UPC.

Vynikající dopravní dostupnost z dálnice D1, dále Pisáreckým tunelem do centra, MHD do univerzitního kampusu a obchodního centra Campus Square 3 minuty, na Hlavní nádraží 20 min, lesopark Kamenný vrch začíná za domem, rozhledna Růžové návrší 200 m.
Vhodné pro jednu osobu, případně pro pár.
Poplatky - zálohy na energie a služby pro jednu osobu:
2000 Kč/měsíc, pro dvě osoby +500 Kč.
Provize RK - jednoměsíční nájemné
PRONAJATO

Cena: 10 500,- Kč za měsíc včetně garáže + zálohy na služby 2000,- Kč

financování

poslat dotaz