Byt 54 m2 s parkováním u Mendlova náměstí v Brně

Prostorný byt s parkováním ve dvoře se nachází na ul. Křížová na Starém Brně, necelých 200 m od řeky Svratky.

Byt v OV je o velikosti 1+1, resp. 2+kk, výměra činí 54,20 m2 plus 3,60 m2 balkon-lodžie, umístěn je na 2.NP/6 bytového domu na ul. Křížová. Je situovaný do klidného vnitrobloku, orientovaný na východ.

Byt sestává z předsíně, dvou místností – kuchyně a pokoje, samostatného WC, koupelny a balkonu-lodžie. K bytu patří sklep.

Výměry místností:
Pokoj 22,00 m2
Koupelna 3,10
Kuchyň 15,70
Předsíň 7,20
WC 1,10
Spíž 1,10
Sklep 4,00
54,20 m2

Plus balkon-lodžie 3,60 m2.

Byt byl kompletně zrekonstruován, pořízena nová kuchyňská linka, koupelna s rohovou vanou, v pokoji je zbudováno vyvýšené podium s denním sezením a rozkládací pohovkou, z podia lze dle potřeby vysunout na spaní lůžko pro další 2 osoby. V rohu místnosti je elektrický krb. Kuchyň je rozdělena na kuchyňský kout a jídelnu, z kuchyně se vstupuje do koupelny. Vstup do WC je z předsíně. Prostory v předsíni jsou využity po celé délce jako úložné prostory.
Byt je vytápěn dvěma plynovými topidly WAW, ohřev teplé vody zajišťuje průtokový ohřívač.
K bytu patří půlkruhový balkon, resp. lodžie, chráněná ze dvou stran a shora, umožňující příjemné venkovní posezení orientované do dvorního traktu.
Na pozemku přináležejícím k budově v dvorním traktu lze parkovat pod vlastními okny a za závorou - majitel závory sousední spořitelna dává k dispozici klíče. Majitel bytu parkuje v dvorním traktu dvě osobní vozidla.
Bytový dům je situován necelých 200 m od nábřeží řeky Svratky, podél kterého má být vybudována odpočinková zóna, výstavba má započít do dvou let.

Měsíční náklady na byt činí cca 5500 Kč:
inkaso 3307 Kč (elektřina, plyn, ČT, ČRo, UPC) + 2023 Kč úhrada SVJ (služby, pojištění, splátky a FO)
současně má majitel bytu pravidelný příjem z reklamy na ploše štítu domu, kterou SVJ pronajímá.

Cena: 2 990 000,- Kč za nemovitost

financování

poslat dotaz