Komerční prostory pro sklady, výrobní provoz v širším centru Brna

náhled objektuK dlouhodobému nájmu nabízíme skladovací a výrobní prostory bývalého potravinářského provozu o CP 2200 m2 v objektu střeženého areálu v blízkosti centra Brna, ideální zejména pro skladování potravin s možností využití chladírenských a mrazírenských prostor, pro potravinářskou výrobu, ale i pro čisté skladování zboží.

Čisté prostory v halovém objektu s rampou vybavené kompletním soc. a kanc. zázemím i pro velký počet zaměstnanců. Výborná dopravní dostupnost s možností parkování několika kamionů u objektu.

Dispozice:

1.NP – 4 výrobní/skladové haly - CP 684 m2 s výškou 4,3 m, dva oddělené sklady o CP 116 m2, chladírna 170 m2 o výšce 5m, mrazírna 223 m2 o výšce 5m, další sklad 455 m2 s výškou po osvětlení 4,3 m, kancelářské prostory 122 m2, soc. zázemí 100 m2, venkovní zastřešená rampa o šířce 5,3 a délce 28m dostupná pro kamiony stejně jako vstup a výstup z objektu

2.NP – zázemí pro zaměstnance 154 m2

V halách jsou instalovány veškeré zásuvkové rozvaděče a přívody pro připojení strojního zařízení o celkovém příkonu cca 240 kW, rozvod tlakového vzduchu, průmyslové podlahy lité beze spár, vyspádované pro odtok vody při mytí, možnost napojení na místní okruh průmyslového chlazení.

Chladírna a mrazírna jsou napojeny na plně funkční okruh chlazení – není nutno využívat.

Objekt je v perefektním technickém stavu, snadno dostupný pro všechny druhy nákladních vozidel vč. těžkých kamionů, možnost parkování v objektu.
K dispozici IHNED!

Možno pronajmout jednotlivě.
Provize 1 měsíční nájem.

Cena: 150,- Kč za m2/měsíc plus služby - energie

financování

poslat dotaz

náhled objektu vstupni prostor vstupni prostor hala hala hala výstup na rampu chladírna soc.zázemí soc.zázemí